KALENDER  2024  

 

Er kunnen op deze kalender nog aanvullingen en/of wijzigingen volgen. Raadpleeg daarom regelmatig het mededelingenbord in de hal. Mutaties worden zo mogelijk ook d.m.v. e-mail doorgegeven.

Op enkele zaterdagmiddagen kan er niet vrij worden gespeeld in verband met clubkampioenschappen of toernooien.

 

In Rood is nog niet definitief!

 

Datum

Dag

Activiteiten

Spelsoort

Locatie

Melden

Aanvang

01 jan

ma

Nieuwjaar - Boulodrome gesloten

 

 

 

 

02 jan

di

Nieuwjaarstoernooi – 2 partijen spelen

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

08 jan

ma

Clubontmoeting DBDB - DWB - DBS

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

13 jan

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 3 + 4

   11.30 u.

   12.00 u.

16 jan

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

19 jan

vr

Glühweintoernooi – 2 partijen

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

21 jan

zon

District West-Wintercomp.Doubletten

doubletten

Diverse locaties

   10.00 u.

   10.30 u

27 jan

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 1 + 2 + DBS

   11.30 u.

   12.00 u.

03 feb

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 2 + 3 + DBS

   11.30 u.

   12.00 u.

12 feb

ma

Clubontmoeting DBDB – DWB -- DBS

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

14 feb

woe

Valentijnsdagtoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

17 feb

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 3 + 4 + DBS

   11.30 u.

   12.00 u.

18 feb

zon

Snerttoernooi – 3 partijen op tijd spelen

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

20 feb

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

28 feb

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   12.00 u.

   12.30 u.

29 feb

do

Schrikkeldagtoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

02 mrt

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 1 + 3 + DBS

   11.30 u.

   12.00 u.

05 mrt

di

Clubontmoeting DBDB – Bulderbaan

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

09 mrt

zat

Bolbloementoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

11 mrt

ma

Clubontmoeting DBDB – DWB -- DBS

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

16 mrt

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 1 + 4

   11.30 u.

   12.00 u.

18 mrt

ma

Jaarvergadering

 

Boulodrome Sportpad 4

   19.30 u.

   20.00 u.

19 mrt

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

23 mrt

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 1 + DBS

   11.30 u.

   12.00 u.

27 mrt

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

 DSR Nieuw- Vennep

   12.00 u.

   12.30 u.

29 mrt

vr

We gaan naar buitentoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

03 apr

woe

Clubontmoeting  DBDB - DSR

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   12.00 u.

   12.30 u.

06 apr

zat

Euromuntclubcompetitie 1e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

13 apr

zat

ZAterdagMIddag - 1

 

Diverse

 

 

18 apr

do

Donderdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

18 apr

do

Clubontmoeting DBDB met DBS

husselen

Leiderdorp

   13.00 u.

   13.30 u.

20 apr

zat

Euromuntclubcompetitie 2e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

24 apr

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Lijnden

   12.00 u.

   12.30 u.

27 apr

zat

Koningsdagtoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

04 mei

zat

ZAterdagMIddag - 2

 

Diverse

   .

 

11 mei

zat

ZAterdagMIddag - 3

 

Diverse

 

 

18 mei

zat

Bloementoernooi 4 partijen

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

23 mei

do

Donderdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

25 mei

zat

ZAterdagMIddag - 4

 

Diverse

 

 

29 mei

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Hillegom

   12.00 u.

   12.30 u.

01 juni

zat

Euromuntclubcompetitie 3e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

04 juni

di

Wijde Aa-Toernooi

husselen

Park Wijde Aa

   10.00 u.

   11.00 u.

08 juni

zat

Ladies Day

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

15 juni

zat

ZAterdagMIddag - 5

 

Diverse

 

 

20 juni

do

Donderdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

21 juni

vr

Midzomertoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

22 juni

zat

Euromuntclubcompetitie 4e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

23 juni

zon

Fiets voor je club

 

 

 

 

26 juni

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Zandvoort

   12.00 u.

   12.30 u.

29 juni

zat

Euromuntclubcompetitie 5e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

06 juli

zat

Euromuntclubcompetitie 6e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

13 juli

zat

ZAterdagMIddag – Reservedag

 

Diverse

 

 

14 juli

zon

Quatorze Juillet-toernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

18 juli

do

Donderdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

20 juli

zat

Sextettentoernooi

sextetten

Boulodrome Sportpad 4

   10,00 u.

   10.30 u.

24 juli

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Leiderdorp

   12.00 u.

   12.30 u.

27 juli

zat

Euromuntclubcompetitie 7e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.