KALENDER 2024
Er kunnen op deze kalender nog aanvullingen en/of wijzigingen volgen.
Raadpleeg daarom regelmatig het mededelingenbord in de hal. Mutaties worden zo mogelijk ook d.m.v. e-mail doorgegeven.
Op enkele zaterdagmiddagen kan er niet vrij worden gespeeld in verband met clubkampioenschappen of toernooien.
Rood is nog niet definitief Blauw is gewijzigd.
03 apr |
woe |
Clubontmoeting DBDB - DSR |
doubletten |
Boulodrome Sportpad 4 |
12.00 u. |
12.30 u. |
06 apr |
zat |
Euromuntclubcompetitie 1e dag |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
13 apr |
zat |
ZAterdagMIddag - 1 |
|
Diverse |
|
|
18 apr |
do |
Clubontmoeting DBS - DBDB |
husselen |
Leiderdorp |
13.00 u. |
13.30 u. |
18 apr |
do |
Donderdagavondclubcompetitie |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
19.00 u. |
19.30 u. |
20 apr |
zat |
Euromuntclubcompetitie 2e dag |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
24 apr |
woe |
Jan van Steijnbokaal |
doubletten |
Lijnden |
12.00 u. |
12.30 u. |
27 apr |
zat |
Koningsdagtoernooi |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
04 mei |
zat |
ZAterdagMIddag - 2 |
|
|
. |
|
11 mei |
zat |
Clubkampioenschap Tête-à-tête VERVALT |
t-à-t |
Boulodrome Sportpad 4 |
. |
vervalt |
16 mei |
do |
Clubkampioenschap Tête-à-tête VERVALT |
t-à-t |
Boulodrome Sportpad 4 |
. |
vervalt |
18 mei |
zat |
Bloementoernooi 4 partijen |
tripletten |
Boulodrome Sportpad 4 |
10.00 u. |
10.30 u. |
23 mei |
do |
Donderdagavondclubcompetitie |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
19.00 u. |
19.30 u. |
25 mei |
zat |
ZAterdagMIddag - 3 |
|
Diverse |
|
|
29 mei |
woe |
Jan van Steijnbokaal |
doubletten |
Hillegom |
12.00 u. |
12.30 u. |
01 juni |
zat |
Euromuntclubcompetitie 3e dag |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
04 juni |
di |
Wijde Aa-Toernooi |
husselen |
Park Wijde Aa |
10.00 u. |
11.00 u. |
08 juni |
zat |
Ladies Day |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
12 juni |
woe |
Clubontmoeting bij De Bulderbaan |
doubletten |
Amstelveen |
19.00 u. |
19.30 u. |
15 juni |
zat |
ZAterdagMIddag - 4 |
|
Diverse |
|
|
20 juni |
do |
Donderdagavondclubcompetitie |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
19.00 u. |
19.30 u. |
21 juni |
vrij |
Midzomertoernooi |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
22 juni |
zat |
Euromuntclubcompetitie 4e dag |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
23 juni |
zon |
Fiets voor je club |
|
|
|
|
26 juni |
woe |
Jan van Steijnbokaal |
doubletten |
Zandvoort |
12.00 u. |
12.30 u. |
29 juni |
zat |
Euromuntclubcompetitie 5e dag |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
06 juli |
zat |
Euromuntclubcompetitie 6e dag |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
13 juli |
zat |
ZAterdagMIddag – 5 |
|
Diverse |
|
|
14 juli |
zon |
Quatorze Juillet-toernooi |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
18 juli |
do |
Donderdagavondclubcompetitie |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
19.00 u. |
19.30 u. |
20 juli |
zat |
Sextettentoernooi |
sextetten |
Boulodrome Sportpad 4 |
10,00 u. |
10.30 u. |
24 juli |
woe |
Jan van Steijnbokaal |
doubletten |
Leiderdorp |
12.00 u. |
12.30 u. |
27 juli |
zat |
Euromuntclubcompetitie 7e dag |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
03 aug |
zat |
Euromuntclubcompetitie 8e dag |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
10 aug |
zat |
Euromuntclubcompetitie 9e dag |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
15 aug |
do |
Donderdagavondclubcompetitie |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
19.00 u. |
19.30 u. |
17 aug |
zat |
Euromuntclubcompetitie 10e dag |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
18 aug |
zon |
Familie-invitatietoernooi |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
28 aug |
woe |
Jan van Steijnbokaal |
doubletten |
Zandvoort |
12.00 u. |
12.30 u. |
31 aug |
zat |
Euromuntclubcompetitie 11e dag |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
01 sep |
zon |
Gezelligheidstoernooi DSR - DBDB – LBF |
tripletten |
Nieuw-Vennep |
13.00 u. |
13.30 u. |
07 sep |
zat |
Euromuntclubcompetitie 12e dag |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
17 sep |
di |
Kermisspecial |
doubletten |
Boulodrome Sportpad 4 |
19.00 u. |
19.30 u. |
20 sep |
vrij |
Kermistoernooi |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
21 sep |
zat |
Nationale Petanque Competitie(gesloten ?) |
dou/tripl. |
Team |
11.30 u. |
12.00 u. |
22 sep |
zo |
??? Nationale Petanque Competitie |
|
|
|
|
25 sep |
woe |
Jan van Steijnbokaal |
doubletten |
Leiderdorp |
12.00 u. |
12.30 u. |
28 sep |
zat |
Herfsttoernooi |
????? |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
05 okt |
zat |
Nationale Petanque Competitie |
dou/tripl. |
Team |
11.30 u. |
12.00 u. |
07 okt |
ma |
Clubontmoeting DBDB – DWB – DBS |
doubletten |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
|
|
Vrijwilligersavond |
diversen |
Boulodrome Sportpad 4 |
|
|
12 okt |
zat |
Clubkampioenschap Doubletten 1e dag |
doubletten |
Boulodrome Sportpad 4 |
10.00 u. |
10.30 u. |
17 okt |
do |
Donderdagavondclubcompetitie |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
19.00 u. |
19.30 u. |
19 okt |
zat |
Nationale Petanque Competitie |
dou/tripl. |
Team |
11.30 u. |
12.00 u. |
24 okt |
do |
Clubkampioenschap Doubletten 2e dag |
doubletten |
Boulodrome Sportpad 4 |
19.00 u. |
19.30 u. |
25 okt |
vrij |
We gaan naar binnen-toernooi |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
26 okt |
zat |
Precisieschieten |
Precisie |
Boulodrome Sportpad 4 |
10.00 u. |
10.30 u. |
30 okt |
woe |
Jan van Steijnbokaal |
doubletten |
Boulodrome Sportpad 4 |
12.00 u. |
12.30 u. |
02 nov |
zat |
Nationale Petanque Competitie |
dou/tripl. |
Team |
11.30 u. |
12.00 u. |
06 nov |
woe |
Clubontmoeting DSR – DBDB |
doubletten |
Nieuw-Vennep |
12.00 u. |
12.30 u. |
11 nov |
ma |
Clubontmoeting DBDB - DWB - DBS |
doubletten |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
16 nov |
zat |
Nationale Petanque Competitie |
dou/tripl. |
Team |
11.30 u. |
12.00 u. |
21 nov |
do |
Donderdagavondclubcompetitie |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
19.00 u. |
19.30 u. |
23 nov |
zat |
Suikerbeesttoernooi |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
27 nov |
woe |
Jan van Steijnbokaal |
doubletten |
Nieuw-Vennep |
12.00 u. |
12.30 u. |
30 nov |
zat |
Nationale Petanque Competitie |
dou/tripl. |
Team |
11.30 u. |
12.00 u. |
07 dec |
zat |
Nationale Petanque Competitie |
dou/tripl. |
Team |
11.30 u. |
12.00 u. |
09 dec |
ma |
Clubontmoeting DBDB - DWB - DBS |
doubletten |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
14 dec |
zat |
Midwinter Man-Vrouw toernooi |
doubletten |
Boulodrome Sportpad 4 |
13.00 u. |
13.30 u. |
19 dec |
do |
Donderdagavondclubcompetitie |
husselen |
Boulodrome Sportpad 4 |
19.00 u. |
19.30 u. |
21 dec |
zat |
Ludiek Kersttoernooi |
?????? |
Boulodrome Sportpad 4 |
????? |
|
25 dec |
woe |
1e KERSTDAG Gesloten |
|
|
|
|
26 dec |
do |
2e KERSTDAG Gesloten |
|
|
|
|
31 dec |
di |
OUDJAAR Gesloten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|