Kalender 2020

Er kunnen op deze kalender nog aanvullingen en/of wijzigingen volgen. Raadpleeg daarom regelmatig het mededelingenbord in de hal.

Mutaties worden zo mogelijk ook d.m.v. e-mail doorgegeven.                                                                                                                                      

Op enkele zaterdagmiddagen kan er niet vrij worden gespeeld in verband met clubkampioenschappen en toernooien.

 

Datum

Dag

Activiteiten

Spelsoort

Locatie

Melden

Aanvang

01 jan

woe

Nieuwjaarsdag - Boulodrome gesloten

 

 

 

 

03 jan

vrij

Nieuwjaarstoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

11 jan

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 1 en 2 thuis + DBS

   11.30 u.

   12.00 u.

13 jan

ma

Speelavond met DBS en WB

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

18 jan

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 4 en DBS-2 thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

21 jan

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

26 jan

zon

District West - Wintercomp. doubletten

doubletten

div. locaties

   10.00 u.

   10.30 u

27 jan

ma

Clubontmoeting  DBDB - DWB

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

01 feb

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 1 en 2 thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

10 feb

ma

Speelavond met DBS en WB

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

14 feb

vrij

Valentijntoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

15 feb

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 1 - 2 - 3 thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

17 feb

ma

Jaarvergadering

 

Boulodrome Sportpad 4

   19.30 u.

   20.00 u.

18 feb

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

22 feb

zat

Clubontmoeting DBDB – LBF

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

23 feb

zon

Snerttoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

25 feb

di

Clubontmoeting DBDB – BB

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

26 feb

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   12.00 u.

   12.30 u.

28 feb

vrij

Schrikkeldagtoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

29 feb

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 2 en 4 thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

07 mrt

zat

Bolbloementoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

09 mrt

ma

Speelavond met DBS en WB

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

14 mrt

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 1 en 4 + DBS thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

17 mrt

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

18 mrt

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

DSR Nieuw-Vennep

   12.00 u.

   12.30 u.

21 mrt

zat

Clubkampioenschap Tripletten 1e dag (4)

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

24 mrt

di

Clubkampioenschap Tripletten 2e dag (3)

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

27 mrt

vrij

We gaan naar buitentoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

28 mrt

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Team 2 - 3 - 4 thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

31 mrt

di

Clubkampioenschap Tripletten 3e dag (3)

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

01 apr

woe

Clubontmoeting DBDB – DSR

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   12.00 u.

   12.30 u.

07 apr

di

Reservedag Tripletten

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

11 apr

zat

Euromuntclubcompetitie 1e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

18 apr

zat

Euromuntclubcompetitie 2e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

21 apr

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

22 apr

woe

Clubontmoeting bij DBS

dou/tripl.

DBS - Leiderdorp

   13.00 u

   13.30 u.

27 apr

ma

Koningsdagtoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

29 apr

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Lijnden

   12.00 u.

   12.30 u.

02 mei

zat

Clubkampioenschap Tête-à-tête 1e dag (5)

 t-à-t

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

09 mei

zat

Bloementoernooi

 

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

12 mei

di

Clubkampioenschap Tête-à-tête 2e dag (3)

 t-à-t

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

16 mei

zat

Clubkampioenschap Tête-à-tête 3e dag (5)

 t-à-t

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

19 mei

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

23 mei

zat

Euromuntclubcompetitie 3e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

27 mei

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Hillegom

   12.00 u.

   12.30 u.

30 mei

zat

Euromuntclubcompetitie 4e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

09 juni

di

Wijde Aa-Toernooi

husselen

Park Wijde Aa

   10.00 u.

   11.00 u.

13 juni

zat

Euromuntclubcompetitie 5e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

16 juni

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

21 juni

zon

Mid-zomertoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

22 juni

ma

Clubontmoeting De Wouwse B - DBDB

doubletten

Sporthal de Meerkant

   13.00 u.

   13.30 u.

24 juni

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Zandvoort

   12.00 u.

   12.30 u.

27 juni

zat

Euromuntclubcompetitie 6e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

04 juli

zat

Euromuntclubcompetitie 7e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

14 juli

di

Quatorze juillet-toernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

18 juli

zat

Sextettentoernooi

sextetten

Boulodrome Sportpad 4

   10,00 u.

   10.30 u.

21 juli

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

25 juli

zat

Euromuntclubcompetitie 8e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

29 juli

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

DBS - Leiderdorp

   12.00 u.

   12.30 u.

08 aug

zat

Euromuntclubcompetitie 9e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

15 aug

zat

Euromuntclubcompetitie 10e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

18 aug

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

23 aug

zon

Familie-invitatietoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

26 aug

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Hillegom

   12.00 u.

   12.30 u.

29 aug

zat

Euromuntclubcompetitie 11e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

05 sep

zat

Euromuntclubcompetitie reservedag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

06 sep

zon

Gezelligheidstoernooi

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

12 sep

zat

Euromuntclubcompetitie 12e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

15 sep

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

18 sep

vrij

Kermistoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

30 sep

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Lijnden

   12.00 u.

   12.30 u.

07 okt

woe

Clubontmoeting DSR – DBDB

doubletten

DSR – Nieuw-Vennep

   12.00 u.

   12.30 u.

20 okt

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

28 okt

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   12.00 u.

   12.30 u.

17 nov

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

25 nov

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

DSR – Nieuw-Vennep

   12.00 u.

   12.30 u.

15 dec

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.