Kalender 2019

Datum

Dag

Activiteiten

Spelsoort

           Locatie

  Melden

Aanvang

02 apr

di

Clubkampioenschap Tripletten 3e dag

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

03 apr

woe

Clubontmoeting DBDB – DSR

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   12.00 u.

   12.30 u.

06 apr

za

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 3 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

09 apr

di

Clubkampioenschap Tripletten 4e dag

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

13 apr

za

Euromuntclubcompetitie 1e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

16 apr

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

17 apr

woe

Clubontmoeting D.B.S.- D.B.D.B.

husselen

Leiderdorp

   13.00 u.

   13.30 u.

20 apr

za

Euromuntclubcompetitie 2e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

21 apr

zo

Pasen

       

24 apr

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Hillegom

   12.00 u.

   12.30 u.

27 apr

za

Koningsdagtoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

04 mei

za

Clubkampioenschap Tête-à-tête 1e dag

 t-à-t

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

07 mei

di

Clubkampioenschap Tête-à-tête 2e dag

 t-à-t

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

11 mei

za

Bloementoernooi

 

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

14 mei

di

Clubkampioenschap Tête-à-tête 3e dag

 t-à-t

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

18 mei

za

Clubkampioenschap Tête-à-tête 4e dag

 t-à-t

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

21 mei

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

25 mei

za

Euromuntclubcompetitie 3e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

29 mei

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Hillegom

   12.00 u.

   12.30 u.

30 mei

don

Hemelvaartsdag

       

01 juni

za

     

.

 .

04 juni

di

Wijde Aa-Toernooi

husselen

Park Wijde Aa

   10.00 u.

   11.00 u.

08 juni

za

Euromuntclubcompetitie 4e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

09 juni

zon

Pinksteren

       

12 juni

woe

Clubontmoeting Bulderbaan-DBDB

doubletten

Broerepark-Amstelveen

   19.00 u.

   19.30 u.

15 juni

za

Euromuntclubcompetitie 5e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

18 juni

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

20 juni

do

Clubontmoeting DBDB-LP

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

21 juni

vr

Midzomertoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

22 juni

za

Euromuntclubcompetitie 6e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

23 juni

zo

Rabo-bank-Fietsdag

       

24 juni

ma

Clubontmoeting De Wouwse B -  DBDB

doubletten

Sporthal de Meerkant

   13.00 u.

   13.30 u.

26 juni

woe

Jan van Steynbokaal

doubletten

Zandvoort

   12.00 u.

   12.30 u.

29 juni

za

Euromuntclubcompetitie 7e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

06 juli

za

Euromuntclubcompetitie 8e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

14 juli

zo

Quatorze Juillet-toernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

16 juli

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

20 juli

za

Sextettentoernooi

sextetten

Boulodrome Sportpad 4

   10,00 u.

   10.30 u.

24 juli

woe

Jan van Steynbokaal

doubletten

Leiderdorp

 

 

27 juli

za

Euromuntclubcompetitie 9e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

10 aug

za

Euromuntclubcompetitie 10e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

18 aug

zon

Familie-invitatietoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

20 aug

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

21 aug

woe

Clubontmoeting D.B.D.B.-D.B.S.

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

24 aug

za

Euromuntclubcompetitie 11e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

28 aug

woe

Jan van Steynbokaal

doubletten

Zandvoort

   12.00 u.

   12.30 u.

01 sep

zon

Gezelligheidstoernooi

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

07 sep

za

Euromuntclubcompetitie 12e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

14 sep

za

Reservedag - Euromunt

       

17 sep

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

20 sep

vrij

Kermistoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

21 sep

za

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

 

   11.30 u.

   12.00 u.

25 sep

woe

Jan van Steynbokaal

doubletten

Leiderdorp

   12.00 u.

   12.30 u.

29 sep

zon

Herfsttoernooi

sek/qui/tet

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

02 okt

woe

Clubontmoeting DSR-DBDB

doubletten

D.S.R. Nieuw-Vennep

   12.00 u.

   12.30 u.

05 okt

za

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

 

   11.30 u.

   12.00 u.

Er kunnen op deze kalender nog aanvullingen en/of wijzigingen volgen. Raadpleeg daarom regelmatig het mededelingenbord in de hal.

Mutaties worden zo mogelijk ook d.m.v. e-mail doorgegeven.                                                                                                                                      

Op enkele zaterdagmiddagen kan er niet vrij worden gespeeld in verband met clubkampioenschappen en toernooien