Kalender  2018

Datum

Dag

Activiteiten

Spelsoort

Locatie

Melden

Aanvang

01 jan

ma

Nieuwjaar: BOULODROME GESLOTEN

 

 

 

 

02 jan

di

Nieuwjaarstoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

08 jan

ma

Speelavond De Boelende Stier

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

13 jan

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties/3 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

14 jan

zon

D.S.R. Wintertoernooi

doubletten

De Spaanse Ruiter

   10.00 u.

   10.30 u.

16 jan

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

20 jan

zat

Clubontmoeting DBDB-LBF

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

22 jan

ma

Clubontmoeting DBDB-De Wouwse B.

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

27 jan

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 1 team thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

28 jan

zo

Wint.Comp.Doubl. District West 3e dag

doubletten

Diverse Locaties

   10.00 u.

   10.30 u.

04 feb

zon

Snerttoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

12 feb

ma

Speelavond De Boelende Stier

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

14 feb

woe

Valentijntoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

17 feb

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties/2 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

20 feb

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

24 feb

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties/2 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

26 feb

ma

Jaarvergadering

 

Boulodrome Sportpad 4

   19.30 u.

   20.00 u.

27  feb

di

Clubontmoeting DBDB-BB

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

28 feb

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Roelofarendsveen

   12.00 u.

   12.30 u.

03 mrt

zat

Bolbloementoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

10 mrt

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties/3 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

12 mrt

ma

Speelavond De Boelende Stier

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

20 mrt

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

21 mrt

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

DSR-Nieuw-Vennep

   12.00 u.

   12.30 u.

23 mrt

vr

We gaan naar buitentoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

24 mrt

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 1 team thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

27 mrt

di

Clubkampioenschap Tripletten 1e dag

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

28 mrt

woe

Clubontmoeting DBDB-DSR

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   13 00 u.

   13.30 u.

31 mrt

zat

Clubkampioenschap Tripletten reservedag

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

01 apr

zo

PASEN  BOULODROME GESLOTEN

 

 

 

 

03 apr

di

Clubkampioenschap Tripletten 2e dag

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

07 apr

zat

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 1 team thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

10 apr

di

Clubkampioenschap Tripletten 3e dag

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

14 apr

za

Euromuntclubcompetitie 1e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

15 apr

zo

ZomerCompetitieTripl.District-West 1e dag

tripletten

Diverse locaties

   10.00 u.

   10.30 u.

17 apr

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

18 apr

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Lijnden

   12.00 u.

   12.30 u.

21 apr

za

Euromuntclubcompetitie 2e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

27 apr

vrij

Koningsdagtoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

28 apr

zat

Clubkampioenschap Tête-à-tête 1e dag

 t-à-t

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

29 apr

zo

ZomerCompetitieTripl.District-West 2edag

tripletten

Diverse locaties

   10.00 u.

   10.30 u.

05 mei

zat

Clubkampioenschap Tête-à-tête 2e dag

 t-à-t

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

08 mei

din

Clubkampioenschap Tête-à-tête 3e dag

 t-à-t

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

12 mei

zat

Bloementoernooi

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

15 mei

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

19 mei

za

Euromuntclubcompetitie 3e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

30 mei

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Hillegom

   12.00 u.

   12.30 u.

? 05 ju

di

Wijde Aa-Toernooi

husselen

Park Wijde Aa

   10.00 u.

   11.00 u.

10 jun

zo

ZomerCompetitieTripl.District-West 3e dag

tripletten

Diverse locaties

   10.00 u.

   10.30 u.

11 jun

ma

Clubontmoeting De Wouwse B – DBDB

doubletten

Sporthal de Meerkant

   13.00 u.

   13.30 u.

17 jun

zo

Reservedag ZomerCompTripl Distr-West

tripletten

Diverse locaties

   10.00 u.

   10.30 u.

19 jun

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

27 jun

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Zandvoort

   12.00 u.

   12.30 u.

17 juli

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

21 juli

zat

Sextettentoernooi

sextetten

Boulodrome Sportpad 4

   10,00 u.

   10.30 u.

25 juli

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Leiderdorp

   12.00 u.

   12.30 u.

19 aug

zon

Familie-invitatietoernooi

 

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

21 aug

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

29 aug

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Hillegom

   12.00 u.

   12.30 u.

02 sep

zon

3 verenigingen-toernooi (LBF-DSR-DBDB)

tripletten

L.B.F.Lisse

   13.00 u.

   13.30 u.

16 sep

zon

Kermisstraattoernooi

doubletten

div. locaties Noordeinde

   11.00 u

   11.30 u.

18 sep

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

26 sep

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

Lijnden

   12.00 u.

   12.30 u.

30 sep

zon

Herfsttoernooi

sextetten

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.