kalender 2018

Datum

Dag

Activiteiten

Spelsoort

               Locatie

 Melden

Aanvang

02 dec

zon

District West - Winter Comp. Doubletten

doubletten

Diverse locaties

   10.00 u.

   10.30 u.

08 dec

za

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 3 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

10 dec

ma

Speelavond met DBS en WB

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

15 dec

za

Man-Vrouw-Midwinter-toernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

18 dec

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

22 dec

za

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 3 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

25 dec

di

1e KERSTDAG - Boulodrome GESLOTEN

 

 

 

 

26 dec

woe

2e KERSTDAG - Boulodrome GESLOTEN

 

 

 

 

28 dec

vrij

Oudjaarstoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

31 dec

ma

Oudjaarsdag - Boulodrome GESLOTEN

 

 

 

 

Kalender 2019

Datum

Dag

Activiteiten

Spelsoort

Locatie

Melden

Aanvang

01 jan

di

Nieuwjaar Boulodrome GESLOTEN

 

 

 

 

04 jan

vrij

Nieuwjaarstoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

05 jan

za

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 2 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

14 jan

ma

Speelavond met DBS en WB

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

15 jan

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

19 jan

za

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 2 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

26 jan

za

Clubontmoeting DBDB - LBF

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

27 jan

zon

District West- Winter Comp. Doubletten

doubletten

Diverse locaties

   10.00 u.

   10.30 u.

28 jan

ma

Clubontmoeting DBDB - DWB

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

02 feb

za

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 3 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

03 feb

zon

Snerttoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

11 feb

ma

Speelavond met DBS en WB

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

14 feb

do

Valentijntoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

16 feb

za

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 2 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

18 feb

ma

Jaarvergadering

 

Boulodrome Sportpad 4

   19.30 u.

   20.00 u.

19 feb

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

23 feb

za

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 3 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

26 feb

di

Clubontmoeting DBDB – BB

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

27 feb

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

De Boel De Boule

   12.00 u.

   12.30 u.

02 mrt

za

Bolbloementoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

09 mrt

za

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 2 team thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

11 mrt

ma

Speelavond met DBS en WB

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

19 mrt

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

20 mrt

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

D.S.R. of Hillegom

   12.00 u.

   12.30 u.

23 mrt

za

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 2 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

26 mrt

di

Clubkampioenschap Tripletten 1e dag

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

29 mrt

vr

We gaan naar buitentoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

30 mrt

za

Clubkampioenschap Tripletten 2edag

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

02 apr

di

Clubkampioenschap Tripletten 3e dag

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

03 apr

woe

Clubontmoeting DBDB – DSR

doubletten

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

06 apr

za

Nationale Petanque Competitie

dou/tripl.

Div. locaties 3 teams thuis

   11.30 u.

   12.00 u.

09 apr

di

Clubkampioenschap Tripletten 4e dag

tripletten

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

13 apr

za

Euromunt-clubcompetitie 1e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

16 apr

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

20 apr

za

Euromunt-clubcompetitie 2e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

24 apr

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

 

   12.00 u.

   12.30 u.

27 apr

za

Koningsdagtoernooi

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

04 mei

za

Clubkampioenschap Tête-à-tête 1e dag

 t-â-t

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

07 mei

di

Clubkampioenschap Tête-à-tête 2e dag

 t-â-t

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

11 mei

za

Bloementoernooi

 

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

14 mei

di

Clubkampioenschap Tête-à-tête 3e dag

 t-â-t

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

18 mei

za

Clubkampioenschap Tête-à-tête 4e dag

 t-â-t

Boulodrome Sportpad 4

   10.00 u.

   10.30 u.

21 mei

di

Dinsdagavondclubcompetitie

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   19.00 u.

   19.30 u.

25 mei

za

Euromunt-clubcompetitie 3e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

29 mei

woe

Jan van Steijnbokaal

doubletten

 

   12.00 u.

   12.30 u.

01 juni

za

Euromunt-clubcompetitie 4e dag

husselen

Boulodrome Sportpad 4

   13.00 u.

   13.30 u.

04 juni

di

Wijde Aa-Toernooi

husselen

Park Wijde Aa

   10.00 u.

   11.00 u.

Er kunnen op deze kalender nog aanvullingen en/of wijzigingen volgen. Raadpleeg daarom regelmatig het mededelingenbord in de hal.

Mutaties worden zo mogelijk ook d.m.v. e-mail doorgegeven.                                                                                                                                      

Op enkele zaterdagmiddagen kan er niet vrij worden gespeeld in verband met clubkampioenschappen en toernooien